jesteś tu:

Banery internetowe

Szukasz kreatywnych specjalistów, którzy wiedzą, jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny baner flash od podstaw? Posiadasz gotową grafikę, którą chciałbyś ożywić oryginalną animacją? Tworzenie banerów internetowych to nasza specjalność! Przygotowujemy banery statyczne i banery dynamiczne. W każdym rozmiarze i w każdym kolorze. Nie boimy się odważnych rozwiązań. Działamy błyskawicznie i trzymamy się deadline’ów! Realizujemy projekty dla zaufanych marek, takich jak: Orange, Pascal Creative, Canal+.

Przyciągamy wzrok w czasie krótszym niż sekunda

Baner internetowy to istotny element każdej kampanii marketingowej prowadzonej w internecie. Przygotowując banery od podstaw lub też uzupełniając je animacją, zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i atrakcyjność  projektu. Mamy mniej niż sekundę, by przekonać Internautów o tym, że właśnie w Twoją reklamę warto kliknąć. Nie martw się – doskonale wiemy, jak wykorzystać ten czas.

Co robimy?

Mamy olbrzymie zapasy kreatywności dlatego z  przyjemnością stworzymy dla Ciebie projekt banera internetowego od podstaw. Jeśli jednak posiadasz własny projekt graficzny, który opracowałeś w najmniejszym szczególe i chciałbyś go ożywić, również możemy Ci pomóc.  Wykonujemy banery dynamiczne w technologii flash w każdym rozmiarze, czyli:  toplayer, bilboard, rectangle, skyscraper, vertical banner i wiele wiele innych. Na życzenia Klientów przygotowujemy też banery w formacie .gif oraz .jpg.

Trzy argumenty

Po pierwsze jesteśmy dyspozycyjni.  Jeśli potrzebujesz banera internetowego „na już” skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że dotrzymujemy nawet najbardziej napiętych deadline’ów. Po drugie u nas zawsze jakość idzie w parze z ceną. Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesny baner internetowy nie nadwyrężając Twojego budżetu. Po trzecie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest kontakt z Klientem podczas realizacji projektu. Dlatego z przyjemnością doradzamy i odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Jesteśmy stale dostępni pod telefonem i e-mailem.

Realizujemy projekty dla: