jesteś tu:

Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne to nasza specjalność! Wykonane przez nas projekty gościły na ekranach LCD w warszawskim metrze, a także w salonach Orange i Rossmann. Wykonujemy też prezentacje multimedialne, które z powodzeniem można stosować na szkoleniach, podczas  prezentacji handlowych, czy też umieścić na firmowej stronie internetowej.  Już dziś przekonaj się, że jesteśmy firmą, która zrealizuje dla Ciebie atrakcyjną prezentację multimedialną w przystępnej cenie.

Ożywiamy prezentacje

Prezentacja multimedialna to nowoczesne narzędzie marketingowe i biznesowe umożliwiające przedstawienie katalogu produktów oraz  firmy.  Sprawdza się też doskonale, jako przejrzysty i atrakcyjny  instruktaż dotyczący korzystania z danej usługi. Przygotowujemy prezentacje multimedialne w całości: od stworzenia koncepcji grafiki, po wykonanie animacji flash, jak również animujemy grafikę dostarczoną przez Klienta.

Istnieje możliwość przekonwertowania przygotowanej prezentacji na różne formaty video, takie jak: avi, mpeg, mpeg-ts.

Prezentacja na różne okazje

Raz (i dobrze) wykonana prezentacja multimedialna może z powodzeniem służyć podczas: konferencji, targów, spotkań handlowych.  Przygotowane przez nas prezentacje multimedialne dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Wiemy bowiem, że często od najmniejszych detali zależy wielki sukces.
Potwierdzona skuteczność

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów prezentacji multimedialnych dla dużych firm. Współpraca z TP SA zaowocowała stworzeniem atrakcyjnej prezentacji multimedialnej z zabawną animowaną postacią. Dla Pascal Creative przygotowaliśmy prezentację multimedialną demonstrującą możliwości reklamowe oferowanych przez firmę wydawnictw.

Realizujemy projekty dla: